"პაშა ბანკმა" და "პაშა ჰოლდინგმა" თბილისში პარტნიორებთან ერთად ბიზნეს ფორუმს უმასპინძლეს. EY-სთან, VISA-სთან და SOCAR-თან პარტნიორობით გამართულ ფორუმზე საქართველოსა და აზერბაიჯანის სხვადასხვა ინდუსტრიის ლიდერები შეიკრიბნენ. მონაწილეებმა ორმხრივი სავაჭრო-ეკონომიკური ურთიერთობების გაუმჯობესებაზე, სტრატეგიული ინვესტიციების მხარდაჭერასა და ახალი შესაძლებლობების წარმოჩენაზე სხვადასხვა სექტორში იმსჯელეს. ფორუმი საკმაოდ მაღალ დონეზე წარიმართა, და აქ იგულისხმება როგორც მოწვეული და დამსწრე საზოგადოება, ასევე მასპინძლებიც: "პაშა ბანკი" საქართველოს გენერალურმა დირექტორმა, რამილ იმამოვმა, რეგიონში ბიზნესის მზარდ პოტენციალზე ისაუბრა, ხოლო
პაშა ჰოლდინგის" გენერალური დირექტორის მოადგილემ, დაიანათ სადულაევმა, ისაუბრა საქართველოში სტრატეგიული ინვესტიციების მნიშვნელობასა და ორ ქვეყანას შორის პარტნიორული ურთიერთობის განსაკუთრებული როლზე.