საქართველოსნაირი ქვეყანა მსოფლიოში მეორე არ არის, ყველაფერში განსაკუთრებულები ვართ 2 მწვანე პასპორტით
საქართველო არის ევროპაში მეორე ქვეყანა ინფლაციის ზრდით და შედის 15 ყველაზე უარეს ქვეყნებში მსოფლიოში, სადაც ფასები გაიზარდა
ეს გეგმა კრიზისს ვერანაირად ვერ გააჩერებ. ეს არის პოლიტკური გადაწყვეტილება და მცდელობა ხელისუფლების მხრიდან საზოგადოებას აჩვენოს, თითქოს რაღაცას აკეთებენ. სინამდვილეში, მსოფლიოში კრიზისი იქნება სერიოზული და ჩვენი პრობლემა არის, რომ ვართ ღარიბი ქვეყანა, ამ
იყო პერიოდი, ნივებით და ჟიგულებით როცა დადიოდნენ, ჩვენ არ ვართ ძალიან ღარიბი ქვეყანა, ჩვენ განვითარებადი ქვეყანა ვართ - ბენო ქაშაკაშვილი
1 182 ნახვა
ჩვენ ისეთი პატარა ქვეყანა ვართ, მხოლოდ ელიტურ კორუფციაზე ვერ ვილაპარაკებთ. თუ ქვეყანაში არის კორუფცია, ის არის ყველგან - ვატო გელაშვილი
თებერვალი 1, 2020
ქართველებს თავი მოგვაქვს, რეალურად კი მსოფლიოში ერთადერთი ქვეყანა ვართ რომელიც ოფიცილურად იყიდა მილიარდელმა - ნინო ბურჯანაძე
სექტემბერი 25, 2017
ჯენი: შეგიძლიათ გვითხრათ ამერიკა მსოფლიოში საუკეთესო ქვეყანა რატომ არის?
დეკემბერი 25, 2022
ჩვენ არა ვართ ქვეყანა, რომელიც კანონებით იმართება. ჩვენ ვართ ქვეყანა რომელიც იმართება პოლიტიკური ნებით - რუსუდან გოცირიძე
არის თუ არა საქართველო საცხოვრებლად ერთერთი ყველაზე იაფი ქვეყანა მსოფლიოში; შუქნიშნების პრობლემა;
თელი საქართველოს ყურადღება ახლა ბათუმში, 26 მაისის ქუჩისკენ არის მიპყრობილი. უკვე 9 საათია მთელი ქვეყანა ნერვების ომში ვართ