ბატონ თალაკვაძეს მოვუწოდებ მიიხედ-მოიხედოს. მარტო რომ ზის ვერ ხვდება? სახლში მარტო რომ არის ვერ ხვდება? - მანანა ნაჭყებია
15 038 ნახვა
ჩრდილოეთ კორეის წესებით უნდათ, რომ მართონ ქვეყანა, მაგრამ ვერ ხვდებიან, რომ საქართველო ვერ გახდება ჩრდილოეთ კორეა - თამარ ჩერგოლეიშვილი
მარტო ბიძინა კულუმბეგოვი კამპანიას ვერ ჩაატარებს ვაქცინაციაზე, სოფლებში და რაიონებში ხალხს ჰგონია, რომ ვაქცინა არის ფასიანი
აგვისტო 13, 2021
იცით, რატომ არის გაჩერებული ჩვენთან საზოგადოებრივი ტრანსპორტი? იმიტომ, რომ მთავრობის არც ერთი წევრი არ დადის ტრანსპორტით და ვერ ხვდებიან რამხელა პრობლემაა ხალხისთვის - ალეკო ელისაშვილი
თბილისის ქუჩებში ადამიანებს ჩხრეკენ . "ამხეტელის მეტროსთან გაგანია რეიდია. მიდის ხალხის გაჩერება ჩხრეკვა, ეს რომ გადავიღე, დაპატიმრებით დამემუქრა. რომ მიხვდა რომ არ შემეშინდა, ვერ კიხვდა რატომ და ძლივს გამომიშვა. მარტო ამისთვის რასაც ხედავთ, მიჭერდა
ოქტომბერი 11, 2022
"ვერ გეტყვით დანამდვილებით, რომ ქვეყანაში კორუფცია არ არის" გედევან ფოფხაძე ვახო ხუზმიაშვილის "თავისუფალ სივრცეში"
1 413 ნახვა
"ქეთა თოფურიამ წნეხის ქვეშ ვერ გაითავისა ის, რომ საქართველო არის ოკუპირებული" - თაკო ჩარკვიანი "თავისუფალ სივრცეში"
არ მიმაჩნა სწორად, რომ ეკლესიის თემა გარეთ არ უნდა გამოვიდეს. ეკლესია არ არის მარტო პატრირქი ან მარტო ეპისკოპოსები, ეკლესია არის ერთობა ერისა და სასულიერო პირებისა - მამუკა ახვლედიანი
მარტი 15, 2018
ივანშვილი: "მე ვერ ვიჯერებ, რომ რუსეთის სტრატეგია არის მეზობელი ქვეყნების ოკუპაციაა"