Placemakers-ის გუნდის გამორჩეული პროექტი/ ყველაფერი The Lake | ტბა-ს შესახებ
42 ნახვა ნოემბერი 2, 2025
ისტორია თბილისისა და მის განვითარებაზე, რომლის ავანგარდში არიან ადამიანები, რომლებმაც არა მხოლოდ სიტყვით, არამედ საქმით დაამტკიცეს გამორჩეული სიყვარული ჩვენი ქალაქისადმი. გადაჭარბების გარეშე შეიძლება ითქვას, რომ კომპანიას და გუნდს, რომელსაც ახლა წარმოგიდგენთ საკუთარ ბიზნეს პორტფელში აქვთ ისეთი მნიშვნელოვანი აქტივი, რასაც დედაქალაქის ერთ-ერთი უბნის განვითარება ჰქვია. ვიდრე ლისი დაიწყებდა განვითარებას, ეს უბანი თითქმის არავის ახსოვდა იქ დასახლებული რამდენიმე ათეული ოჯახის და მოვაჭრის გარდა, გავიდა დრო და ლისი დეველოპმენტის წარმატებული, მიზანმიმართული, მეთოდური მუშაობის შემდეგ ქალაქის და ქვეყნის ყველაზე მიმზიდველი, მოთხოვნადი, ბრენდული და დაფასებული ადგილმდებარეობა გახდა. ახალი გამოწვევების და საკუთარი პროექტების განხორციელების ეტაპი დაუდგა ამ გუნდს, პირადად ნოდარ ადეიშვილს, რომელიც ლოკომოტივი იყო ლისის დეველოპმენტისა თავის დროზე, ამიტომაც პარტნიორებთან ერთად ჩამოაყალიბა კომპანია Placemakers, რომელმაც თავისი პირველი დეველოპერული პროექტი სწორედ ლისიდან დაიწყო. აქ ბევრ თქვენთვის კარგად ნაცნობ სახეს და პიროვნებას შეხვდებით, ისევე როგორც ადგილზე სრულად ის კომპეტენცია, ექსპერტიზა და საქმისადმი ერთგულება, რაც ნოდარ ადეიშვილს, ზურაბ ფიჩხაიასა და გუნდის სხვა წევრებს მოჰყვებათ. ნოდარ ადეიშვილი - Placemakers, მმართველი პარტნიორი; კოკა ქამუშაძე - Placemakers, მმართველი პარტნიორი; ზურა ფიჩხაია-Placemakers, ფინანსური დირექტორი, პარტნიორი; ინტერვიუერი: გიორგი ისაკაძე - BMG, გენერალური პროდიუსერი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
განახლებული KIA Sportage საქართველოშია - "მოძრაობა, რომელიც შთაგაგონებს"
1 ნოემბერს, ​​ ოჯახური ღონისძიების მორიგ თავშეყრას უმასპინძლა კომპანია "კია ჯორჯიამ". კომპანიის და ამ ბრენდის, ანუ KIA-ს ერთგული მომხმარებლები თავიანთ ოჯახებთან ერთად შეიკრიბნენ, სადაც კომპანიის მესვეურებთან, ერთმანეთთან, საინტერესო ადამიანებთან კარგ გარემოში ყოფნის გარდა სტუმრებს ელოდათ ახალი KIA Sportage ახალი მოდელი მოწინავეა თავის კატეგორიაში: ავტომობილის ყველა აღჭურვა გამოდის Kia Connect-ით — 7-წლიანი უწყვეტი ინტერნეტ-კავშირითა და ინტეგრირებული ხელოვნური ინტელექტით, რომელიც უზრუნველყოფს პერსონალიზებულ მართვის გამოცდილებას. გაუმჯობესებული უსაფრთხოების სისტემები, თანამედროვე დიზაინი, მეტი სივრცე და კომფორტი — ეს ყველაფერი Sportage-ს აქცევს საოჯახო SUV-იდ, რომელიც როგორც ქალაქში, ისე ქალაქ გარეთ მგზავრობას შესანიშნავ თავგადასავლად აქცევს. „KIA Georgia“ წარმოადგენს KIA-ს ოფიციალურ დისტრიბუტორს საქართველოში და მომხმარებელს სთავაზობს სრულფასოვან მომსახურებას — პრემიუმ ხარისხის ავტომობილებიდან ავტოსერვისამდე და სათადარიგო ნაწილების მიწოდებამდე. #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
21:08
ედWIZER - ყველაფერი დაზღვევის ისტორიის შესახებ, სტუმარი:ცირა ელისაშვილი - ხელოვნებათმცოდნე;
38 ნახვა ნოემბერი 2, 2025
ჩვენ რუბრიკა "ედვაიზერში", რომელსაც სადაზღვევო კომპანია "ვაიზერთან" ერთად ვაკეთებთ, რომლის სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე სოფო ლებანიძე, ამ რუბრიკის თანაწამყვანია და სწორედ მისი იდეა იყო რომ ერთ-ერთ გადაცემაში ვწვეოდით სტუმრად ცირა ელისაშვილს, ხელოვნებათმცოდნეს და კულტუროლოგს, რომელმაც ბევრი საინტერესო ისტორია გაგვიზიარა ძველი თბილისის ბიზნეს ურთიერთობებში სადაზღვევო კულტურის შესახებ. #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia