იესო ქრისტეს საუბარი ნიკოდიმოსთან და სამარიტელთან სტუმარი: საირმეზე მდებარე წმინდა გრიგოლ ხანძთელის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, დეკანოზი იაკობ მუჯირი
მომაკვდინებელ ცოდვათა შესახებ სტუმარი: საირმეზე მდებარე წმინდა გრიგოლ ხანძთელის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, მღვდელი იაკობ მუჯირი
მრისხანების ცოდვა სტუმარი: ვაკეში მდებარე წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, დეკანოზი საბა ჭიკაიძე
დღეიდან შობის მარხვა დაიწყო სტუმარი: საბურთალოზე მდებარე წმინდა გიორგის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, დეკანოზი გიორგი გოგიჩაიშვილი
ნოემბერი 28, 2023
ქრისტეს ეკლესიის წევრობის ჭეშმარიტი არსი სტუმარი: საბურთალოზე მდებარე წმინდა გიორგის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, დეკანოზი გიორგი გოგიჩაიშვილი
24:46
სულიერი ცხოვრების სამი ასაკი სტუმარი: დიდ დიღომში მდებარე წმინდა ასი ათასი მოწამის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური დეკანოზი ირაკლი დუმბაძე
25:59
სულიერი მოძღვრისა და მრევლის ურთიერთობის შესახებ სტუმარი - ვაკეში მდებარე წმინდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური დეკანოზი საბა ჭიკაიძე
24:36
წმინდა მოწამე ლონგინოზ ასისთავი - ჯვარცმისას უფლის წინაშე მყოფი სტუმარი: წმინდა ასი ათასი მოწამის სახელობის ტაძრის მღვდელმსახური, დეკანოზი ირაკლი დუმბაძე