დედაქალაქის მთავრობის სხდომა-რაზე ისაუბრეს? კახა კალაძე -თბილისის მერი #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
დღის პოლიტიკური და საერთაშორისო მიმხილვა #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
გოგა ბითაძე NBA-ის ახალ გუნდში გადავიდა #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
“რუსეთმა და აფხაზეთმა, შესაძლოა, კრიპტოვალუტის ჰაბი შექმნან, რომლის გამოყენება ტრანსსასაზღვრო გადახდებისთვის იგეგმება” - ეს განცხადება რუსეთის კრიპტოინდუსტრიისა და ბლოკჩეინის ასოციაციის ვიცე-პრეზიდენტს, ალექსანდრე ბრაჟნიკოვს ეკუთვნის. ბრაჟნიკოვი ირწმუნება, რომ წელს ოკუპირებულ აფხაზეთს საკუთარი ბლოკჩეინი ექნება და აფხაზეთი ციფრულ მინი შვეიცარიად გადაიქცევა. რამდენად შესაძლებელია არაღიარებული ტერიტორიის ჰაბად ქცევა და როგორ შეიძლება გამოიყენოს რუსეთმა ოკუპირებული აფხაზეთი საკუთარი მიზნებისთვის? სტუმარი: ლუკა ლომსაძე - MyCoins/eMoney-ის კომერციული დირექტორი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
სატია ნადელა Google-თან კონკურენციაზე სატია ნადელა - Microsoft-ის აღმასრულებელი ხელმძღვანელი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
იაპონიამ რეცესიის თავიდან არიდება შეძლო; იაპონია-საქართველოს ურთიერთობა რიცხვებში; იმამურა აკირა - იაპონიის ელჩი საქართველოში; თეიმურაზ ლეჟავა - იაპონიაში საქართველოს ელჩი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia