ლარის კურსი & გლობალური საფონდო ბირჟების მიმოხილვა / 27.10.2025
56 ნახვა ოქტომბერი 27, 2025
ლარის კურსი & გლობალური საფონდო ბირჟების მიმოხილვა / 27.10.2025 ➡გიორგი თოლორდავა - "საქმიანი საღამოს" წამყვანი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
რა ხდება ბიზნესში?- #ბიზნესისსიახლეები (www.bm.ge) 27.10.2025
რა ხდება ბიზნესში?- #ბიზნესისსიახლეები (www.bm.ge) 27.10.2025 ექსპორტში 25%-იანი ზრდა გვაქვს, წელს ჯამში 5 მილიონ ბოთლს გავყიდით - "რთველისი"; კახეთში ₾7 მილიონიანი ინვესტიციით „სვანიძის ზეთისხილის“ ახალი ქარხანა ამოქმედდა; „წელს რესტორანი არც გაგვიხსნია... ვმუშაობთ გადარჩენის რეჟიმში“ - სასტუმრო „ფალიანი“; „ნაპოლი“ საქმიანობას აფართოებს - 25 ოქტომბრიდან სივრცეში ბარი გაიხსნა; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
₾416 მილიონი თბილისის ტრამვაისთვის - რა ეფექტი ექნება პროექტს?
62 ნახვა ოქტომბერი 24, 2025
სანქციები Tomahawk-ების მაგივრად? - ტრამპის ახალი ტაქტიკა ერეკლე ფოლადიშვილი - BMG-ის რეპორტიორი;
60 ნახვა ოქტომბერი 23, 2025
სანქციები Tomahawk-ების მაგივრად? - ტრამპის ახალი ტაქტიკა ერეკლე ფოლადიშვილი - BMG-ის რეპორტიორი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
52 ნახვა ოქტომბერი 23, 2025
#დღისრიცხვი - $1.13 ტრილიონი - ვინ და რა მოცულობის რუსული საწვავი იყიდა უკრაინაში ომის დაწყებიდან დღემდე;
76 ნახვა ოქტომბერი 23, 2025
#დღისრიცხვი - $1.13 ტრილიონი - ვინ და რა მოცულობის რუსული საწვავი იყიდა უკრაინაში ომის დაწყებიდან დღემდე; ➡ბექა ბაციკაძე - "საქმიანი საღამოს" წამყვანი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia