"ბლაუენშტაინ საქართველოს" გაფართოების გეგმა
ქართულ-შვეიცარიული კომპანია „ბლაუენშტაინ საქართველო” კიდევ უფრო მეტი ინვესტიციის განხორციელებას, წარმოების გაფართოებას აანონსებს. კომპანიის შვეიცარიელმა დამფუძნებელმა მაქს ბლაუენშტაინმა პრემიერ-მინისტრ გიორგი კვირიკაშვილთან გამართული შეხვედრაზე აღნიშნა, რომ ადგილობრივი წარმოების სტიმულირებისა და სოფლის მეურნეობის განვითარების მიმართულებით საქართველოს მთავრობის ძალისხმევა კომპანიის მიერ ქვეყანაში ინვესტიციების გაზრდის საფუძველია. ამ დროისათვის, „ბლაუენშტაინ საქართველოს” მიერ განხორციელებული ჯამური ინვესტიცია, 27 მლნ ლარს შეადგენს. რა მიმართულებებზე განიხილავს კომპანია ინვესტიციის ზრდას და რა გეგმები აქვთ? სტუმარი: თათია არაბიძე - „ბლაუენშტაინ საქართველო", დირექტორი 08.06.2018
17:39
გიორგი ისაკაძის 8 ივნისის პროლოგი!
550 ნახვა ივნისი 8, 2018
რას წაიკითხავთ Forbes Property-ის ივნისის ნომერში?
349 ნახვა ივნისი 8, 2018
გამოცემა ფორბსი ივნისის თვეს სპეც–გამოცემით იწყებს. სიახლეებით, ექსკლუზივებით, რეიტინგებითა და წარმატებული ისტორიებით, ნომერი ამ თვეშიც განსაკუთრებული გამოვიდა. რას სთავაზობს გამოცემა მკითხველს და რით იქნება განსხვავებული?