#QNET პირამიდა თუ ბიზნესი - ბესელიების ოჯახი QNET სქემაში
3 440 ნახვა ივნისი 18, 2018
1800 დოლარი ქსელის წევრობისთვის. მომსახურება და ნივთები, რომელიც შეიძლება არასოდეს გამოიყენოთ… საათები, წყლის ფილტრები, საგზურები და აურის გამწმენდი დისკები. როგორ მუშაობს სქემა, რომელიც ქიუნეტის სახელითაა ცნობილი და რატომ არის რეკომენდირებული ამ სისტემაში სახლობლო წრის ჩართვა.
ბიუჯეტი 2018 - ეკონომიკური პროფილის 4 სამინისტროს სახელფასო ბიუჯეტი და საშტატო ნუსხა
„ჩვენი კონცეფცია არის მცირე მთავრობა, რომელიც გულისხმობს ძალიან მნიშვნელოვან ცვლილებებს“, - მამუკა ბახტაძემ ეს განცხადება რამდენიმე დღის წინ გააკეთა. დღეს კი გაგვიმხილა, რომ სამინისტროების რიცხვი 14-დან 11-მდე მცირდება. პრემიერობის კანდადატს ჯერ არ დაუკონკრეტებია, მაგრამ მედიაში უკვე ვრცელდება ინფორმაცია რიგი სამინისტროების შესაძლო გაერთიანებაზე. არაა გამორიცხული, როგორც ეკონომიკის და ფინანსთა სამინისტროების გაერთიანება, ასევე, ერთ-ერთ ვარიანტად განიხილება ეკონომიკის სამინისტროსთვის ინფრასტრუქტურის სამინისტროს შერწყმა და ა.შ.
"სამინისტროების რაოდენობა 11-მდე შემცირდება"
201 ნახვა ივნისი 18, 2018
ახალი მინსტრთა კაბინეტის შემადგენლობაში, ეკონომიკის და საგარეო საქმეთა მინისტრები არ რჩებიან, ბუნებრივია იცვლება ფინანსთა მინისტრიც. ეს არის ინფორმაცია რომელიც დაზუსტებით ვიცით და თავად უმრავლესობაშიც ადასტურებენ. პრემიერ მინისტრობის კანდიდატმა, მამუკა ბახტაძემ კონსულტაციები დღეს უმრავლესობასთან გამართა.