“ქალები მომავლისთვის” ეკონომიკურ ფორუმს “ქალები ბიზნესში” გამართავს - ნინა კობახიძე ქალების ნარატივში
66 ნახვა სექტემბერი 13, 2024
ბიზნესფედერაცია “ქალები მომავლისთვის” პარტნიორ ორგანიზაციებთან ერთად, Gazelle Finance და Visa, ეკონომიკურ ფორუმს “ქალები ბიზნესში” გამართავს. ღონისძიებაზე, რომელიც 24 სექტემბერს თბილისში, სასტუმრო “პულმან თბილისი აქსის თაუერსში” ჩატარდება, სხვადასხვა ფორმატში განიხილავენ ისეთ საკითხებს, როგორებიცაა: ფინანსებზე ხელმისაწვდომობის პრობლემა ბიზნესით დაინტერესებული ქალებისთვის საქართველოში, შესაძლებლობები და გამოწვევები. სტუმარი: ნინა კობახიძე - “ქალები მომავლისთვის” სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარე; #ქალებისნარატივი ლიკა მეგუთნიშვილთან ერთად #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia
Wevosoft - ადგილი, სადაც იდეების გაციფრულებაა შესაძლებელი;
50 ნახვა სექტემბერი 13, 2024
თანამედროვე ტექნოლოგიების სამყაროში ციფრული სერვისების მიწოდების აუცილებლობა სულ უფრო თვალსაჩინოა. შესაბამისად, ტრადიციული ბიზნეს პროცესების გაციფრულებამ, დღეს, როგორც არასდროს, კიდევ უფრო დიდი მნიშვნელობა შეიძინა. იმისათვის, რომ მზარდ, კონკურენტულ და მუდმივად ცვალებად ბაზარზე კომპანიამ პოზიციების გამყარება და შენარჩუნება შეძლოს, აუცილებელია, ციფრული სამყაროს ახალ ტენდენციებს ფეხი მყისიერად აუწყოს. სწორედ ამ თანამედროვე ტენდენციასა და საჭიროებაზე საპასუხოდ სულ ცოტა ხნის წინ, ბაზარზე, ახალი ქართული სტარტაპი - ვევოსოფტი გამოჩნდა, რომელიც ბიზნესებს მათზე მორგებული ვებ გვერდის შექმნას სთავაზობს. როგორია სტარტი და განვითარების სამომავლო პერსპექტივა? სტუმრები: თამარ უროტაძე - wevosoft-ის თანადამფუძნებელი; დემეტრე ტეტუნაშვილი - კომპანია wevosoftის ტექნიკური დირექტორი; #ახალიამბები #BusinessMediaGeorgia