საქართველოს ბანკი, როგორც ბიზნესის მთავარი პარტნიორი, მათ მხარდაჭერას აგრძელებს. სწორედ ამ მიზნით, ბანკის ინიციატივით, კორპორაციული ბიზნესებისთვის 16-17 თებერვალს, მაკკინზის და კოკრეას ორდღიანი ვორქშოფი გაიმართა. ვორქშოფის ფარგლებში საქართველოს ბანკის პარტნიორი ბიზნესების წარმომადგენლები საერთაშორისო გამოცდილებას გაეცნენ და მიიღეს ის პრაქტიკული ცოდნა, რაც მათ თანამედროვე ბიზნეს გარემოში გამოწვევების ეფექტიანად მართვაში დაეხმარებათ. აქვე გეტყვით, რომ მაკკინზი საერთაშორისო საკონსულტაციო კომპანიაა, რომელიც ბიზნესებს სტრატეგიული გადაწყვეტილებების მიღებაში, ზრდასა და ტრანსფორმაციის პროცესების ეფექტიან მართვაში ეხმარება, ხოლო კოკრეა ორგანიზაციული ტრანსფორმაციის, ლიდერობის განვითარების და co-creative კულტურის დანერგვაზე სპეციალიზდება. ორ დღიანი ვორქშოფის პარალელურად ბიემჯის გუნდს ჰქონდა შესაძლებლობა, კოკრეას დამფუძნებელთან და აღმასრულებელ დირექტორთან ორგანიზაციულ კულტურაზე, ლიდერობასა თუ სხვა საჭირო საკითხებზე მეტი ესაუბრა. რა მთავარ დეტალებზე გაამახვილა კოკრეას დამფუძნებელმა ყურადღება?